Dexim Zocco’s Ödüllü Offline VALORANT Turnuvası duyuruldu!

 Dexim Zocco’s Ödüllü Offline VALORANT Turnuvası duyuruldu!

Geçtiğimiz dönemde düzenlediği espor turnuvaları ile gündemimize sık sık gelen Zocco’s, geçtiğimiz günlerde VALORANT oyuncularını bir araya getireceği yeni turnuvası olan Dexim Zocco’s Ödüllü Offline VALORANT Turnuvası’nın detaylarını paylaştı.

Kısa süre önce paylaşılan bilgilere göre Dexim Zocco’s Ödüllü Offline VALORANT Turnuvası, 22 Mayıs Pazar günü Zocco’s Kadıköy Şubesinde gerçekleştirilecek. Buraya tıklayarak etkinliğe kayıt sayfasına ulaşabilecek olan takımlar, Dexim markasının oyuncu ekipmanlarını kazanmak için mücadele edecek.

Ana olarak 20 takımın katılabileceği etkinliğe yedek olarak 4 takımın daha kaydı alınacak. Takımlar turnuva boyunca tek maçlık seriler üzerinden mücadele edecekken, büyük finalde üç maçlık bir seriye çıkacak.

Önceki turnuvanın şampiyonu iddialı

Bir önceki Zocco’s VALORANT turnuvasında takımı tecrübELENDİNİZ ile birlikte şampiyonluğa ulaşan Göktuğ, verdiği röportajda oldukça iddialı açıklamalarda bulundu.

Çıktıkları karşılaşmaların çoğunun ortalama birazının da basit geçtiğini dile getiren Göktuğ, “Bugüne kadar İstanbul’da kaybettiğimiz offline bir turnuva olmadı.” dedi.

Dexim Zocco’s Ödüllü Offline VALORANT Turnuvası ödülleri

  • 1. Takıma: 5 Adet Dexim TAURUS Mekanik Gaming Klavye
  • 2. Takıma: 5 Adet Dexim ELITE 5.1 USB Oyuncu Kulaklığı
  • 3. Takıma: 5 Adet Dexim Surf RGB Mouse Pad 80×30
  • 4. Takıma: 5 Adet Dexim EGO RGB Gaming Mouse

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap