Exxen Nedir ? Güncel Fiyatları

Exxen Nedir ? Güncel Fiyatları

1 Ocak itibariyle acun tarafından açıklanan youtuberlar ve fenomenlerin de içinde içerik oluşturduğu yeni içerik üreten ve televizyonda değil internette kullanıma sunulan uygulama Exxen nedir ?

Exxen, Acun Medya’nın sahibi olan acun tarafından kurulmuş ve 2021 Ocak ayının ilk gününde yayınlanmış bir dijital içerik platformudur, dijital içerik platformu olan exxen’de yarışma, belgesel, dizi ve çocuk programları vardır, her yaştan kullanıcılara hitap ediyor yaşlısından gencine, çocuğuna her içeriğiyle kullanıcılarına hitap etmeye çalışıyor.


Peki bu EXXEN’in Güncel Aylık Fiyatı Nedir ?

Acun tarafından kurulmuş olan Dijital içerik platformu Exxen içerisindeki programlarla Türkiye’de ki kullanıcılara yaşlı ve gençlere hitap ediyor. Bu virüs döneminde yani pandemi sırasında dışarıya çıkamıyoruz daha çok evde zaman geçirdiğimiz ve evde çalıştığımız için bu dijital platformu exxen bizler için çok iyi gelicektir, fiyatı da kalitesine göre oldukça uygun her yaştan kullanıcıya hitap ettiği için bu exxen uygulaması hepimizin telefonalarında olucak gibi gözüküyor. Exxen ilk 7 gün üçretsizdir diğer, diğer aylarda ise aylık 9,90 olarak fiyatı belirlenmiştir.

EXXEN Mobil ‘de Neler Var ?

Exxen mobilde dediğimiz gibi her yaştan kullanıcılara hitap ettiği için küçüğünden büyüğüne her yaşa uygun içerikler vardır. Exxen mobilin en büyük özelliği ise görme ve işitme engellerini de unutmamıştır ve onlar içinde birçok seçenek sunuyordur. Exxen birçok seçeneklerini her yaştan kullanıcılarına bırakmıştır, ve böylece kaliteli ve güvenilir bi platformuyla ayakta kalmayı istiyor.

Exxen’de Kimleri İzliyeceğiz ?

  1. KONUŞANLAR

Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar, pandemi sırasında youtube’de büyük bir izleyici kitlesi oluşturdu. En çok izlenen komedi kanalı oldu ve ocak 1 den itibariyle exxen de izleyeceğiz.

2. SURVİVOR SEÇMELERİ

Önemli bir yarışma olan Survivor tv8’den sonra exxen’de yayınlanacak, o survivor kitlesini youtube’den sonra kurmuş olduğu dijital içerik platformu olan exxen’e taşımak istiyor.

Bunlar gibi güzel daha birçok içerikleriyle sizlerle. Exxen’i indirmek için App Store veya Google Play Store’den Exxen yazarak cihazınıza indirebilirsiniz sonrasında güle güle kullanırsınız.


Hayatımıza birden giren bu virüs yüzünden birçok kişi evlerine takılıp kaldı ne sosyalleşmeleri kaldı nede kafa dağıtmak için dışarı çıkabiliyorlar. Tabi ki de sağlımız önemli onun için evlerimizdeyiz ama evde boş boş oturmamızda gerekli. İşte evde sıkılmamamız için exxen hayatımıza girdi.

Daha Fazla Haberler İçin Tıklayın.

Yorum Yap