Helallik isteyen yerli uygulama: HelalApp

Helallik isteyen yerli uygulama: HelalApp

“HelalApp” isimli yerli mühendisler tarafından hazırlanan geliştirilen uygulamanın amacı sizin yerinize dijital ortamda helallik istiyor.

Uygulamanın kurucusu Türk’ler tarafından kurulmuş asıl sahibi ise Gürkan Bulut tarafından hazırlanıp kullanıma sürüldü. Uygulama App store ve Google Play’de yayınlanmıştır.

Telefonlar sayesinde istediğimizi yapıyoruz banka işleri, ders notları, müzik dinleme, oyun oynama, film dizi izleme gibi bir çok işlemleri yapabiliyoruz. Bu yazımızda ise çok ilginç bir uygulamadan bahsediceğim uygulamanın adı HelalApp amacı ise yüz yüze söyleyemediğimiz isteyemediğimiz helallikleri dijital ortamda saat veya konum fark etmeksizin helallik isteyebiliyorsunuz.

Çoğu kullanıcının hoşuna gitse de diğer kullanıcıların pek te hoşuna gitmemiş. Uygulamayı indirmek isterseniz App store ve google play store’den kolaylıkla uygulamanın adını aratarak indirebilir ve mobil cihazınıza kurabilirsiniz.


Helallik isteyen ve alan mobil uygulama

Helallik isteyen yerli uygulama: HelalApp- biteknopark.com

Tamam ama telefon üzerinden dijital platformdan istediğimiz kişiden nasıl helallik isteyip veya helallik alabiliriz. Öncelikle ilk işimiz telefonu elimize alarak telefonumuz ios ise app store, android ise google play’den helalapp diye aratarak uygulamayı cihazımıza indirip kurmamız lazım ardından uygulamaya giriş yaparak kayıt ve profilimizi doldurarak Helallik istemeye veya almaya bir adım daha yaklaşmış oluyoruz.

Yukarıda anlattığım adımları tamamladıktan sonra profilimizi doldurduktan hemen sonra helallik isteyeceğinizi veya helallik alacağınız kişilerin isimleri numaraları sizin telefonunuzda yani rehberinizde olması gerekir, helallik istediğiniz kişiyi rehberden seçtikten sonra uygulama sizin adınıza sms gönderiyor. Peki Helallik istediğimiz kişi teklifimizi kabul edip etmediğini nasıl anlarız ?

Helallik istediğimiz kişiyi helalliklerimizi kabul edip etmediğini helalapp uygulamasına girdiğimizde anasayfa’dan görebiliyoruz. Uygulamanın anasayfasında sadece bizim isteklerimiz değil daha bir çok kişinin helallik istediği ve helallik verdiği istekleride görebiliyorsunuz.

HelalApp yazımızda konuyu bitirmeden önce şunları söylememde fayda var, uygulamayı kullanabilmek rehberimizde kayıtlı olan kişilere helallik isteyebilmek uygulamayı kullanabilmek için bir kaç tane izinlere onay vermemiz gerekir bunlardan birisi rehbere erişim olucaktır. Uygulamanın Google Play store ve App storede uygulama geliştiricin söylediği bilgiyi burada paylaşmak istiyorum verdiğimiz izin onayları herhangi bir verilerimizi toplamadığını açıklamıştır yani yerli uygulamayı gönül rahatlığıyla kullanabiliriz.

Telegram İle Hakkınızda Toplanan Bilgileri Nasıl Öğreniyorsunuz ? tıkla ve oku yazımı okudunuz mu ?

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
2