İnstagram da En Çok Takipçiye Ulaşan Hesaplar

İnstagram da En Çok Takipçiye Ulaşan Hesaplar

İnstagram da En Çok Takipçiye Ulaşan Hesaplar. 2021 yılında İnstagram da en çok takipçiye ulaşan hesaplar açıklandı. En fazla takipçi sayısına ulaşan ilk olarak İnstagram’ın kendi resmi hesabıdır. Bunun ardından dünyaca ünlü oyuncular ve şarkıcılar yer alıyor. Hadi bu hesaplara göz atalım…

Bu İnstagram uygulaması, online bir şekilde kullanıcıların fotoğraf ve video paylaşılan sosyal medya platformudur. Bu İnstagram uygulaması 1 Milyardan fazla kullanıcının hesabı yer alıyor. Bu sosyal medya platformunda her türden profil görmek doğal. Çünkü bir çok firmanın da aktif bir şekilde kullandığı görülüyor. Alış-veriş siteleri olsun bir çok firmalar bu İnstagram hesabı üzerinden güzel kitle topluyor ve satışlarını oldukça güzel yapıyor. Bu nedenden dolayı sosyal medya platformunda takipçi yarışları oluyor. Bazılarına erişmek oldukça zor yazının devamında anlayacaksın :).

Bu sosyal medya platformu sadece normal insanların kullandığı bir uygulama değil. Tanınmış bir çok ünlünün, şarkıcının da aktif bir şekilde kullandığı bir sosyal medya platformudur. Bu içeriğimde ise sizlere İnstagram’da En Çok Takipçiye Ulaşan Hesaplar bahsedeceğim.

En Çok Takipçiye Ulaşan Hesaplar

İnstagram da En Çok Takipçiye Ulaşan Hesaplar

İnstagram (385 Milyon Takipçi)

İnstagram da En Çok Takipçiye Ulaşan Hesaplar

İlk sırada gördüğünüz gibi İnstagram’ın sahibinin hesabıdır. Tam 385 milyon takipçisi var. Çünkü her İnstagram’a kayıt olan kullanıcının takip et diye ilk önerisi bu hesap çıktığı için o kadar kullanıcıya ulaşmış. Zaten de bu kadar kullanıcıya ulaşması normal sahibi sonuçta. 🙂 Bu İnstagram hesabına göz atmak için tıkla.

Cristiano Ronaldo (260 Milyon Takipçi)

İnstagram da En Çok Takipçiye Ulaşan Hesaplar

2. sırada dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo. Milyon kişinin severek izlediği bu futbolcu dünyada en iyi futbolculardan birisidir. Zaten de bu kadar kullanıcıya ulaşması normal. Sadece futbol oynamıyor sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanabilen birisi çünkü gördüğünüz gibi 260 milyon takipçisi var. Neredeyse Türkiye’nin 3 katı insanına bedel. Cristiano Ronaldo’nun İnstagram hesabına buradan göz atabilirsin.

Ariana Grande (220 Milyon Takipçi)

İnstagram da En Çok Takipçiye Ulaşan Hesaplar

Ariana Grande, sesi ve kendi güzelliğiyle dünyaca ünlü olmuş bir yıldızdır. İçerikleri sade ve güzel olan Ariana Grande İnstagramda tam 220 milyon takipçisiyle İnstagram’da En Çok Takipçiye Ulaşan Hesaplar’dan birisi. Listenin 3. sırasında yer alıyor. Ariana Grande İnstagram hesabına göz atmak istiyorsan buraya tıkla

Dwayne Johnson (216 Milyon Takipçi)

Dünyaca ünlü hem WWE güreşçisi hem de başarılı bir film oyuncusu olan Dwayne Jhonson. Listenin 4. sırasında yer alıyor ama İnstagram da tam 216 Milyon takipçisiyle listenin 4. sırasında. Dwayne Jhonson İnstagram hesabına göz atmak isterseniz buraya tıklayın.

Kylie Jenner (214 Milyon Takipçi)

Kylie Jenner, İnstagram da en çok takipçi sırasında 1. olamayabilen ama paylaştığı her gönderide milyon beğeni alabiliyor. Listenin sonunda yer alıyor ama aldığı beğeniler neredeyse İnstagram da en çok beğeni alan hesap olarak bilinebilen bir hesap. Kylie Jenner İnstagram hesabına göz atmak için tıkla.

3 Milyar Kişinin E-Posta ve Şifresi Hacklendi ! Okumak İçin Tıkla

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
2