İnstagram Storylere Gizlice Bakma

İnstagram Storylere Gizlice Bakma

Bu yazacak olduğum haberde İnstagram Storylere Gizlice Bakma nasıl olur, en çok kullanılan uygulama olan İnstagram Storylere Gizlice Bakma uygulaması var mı ? İnstagram’da gizli olarak hikayeleri görebilir miyim? İnstagram’da hikayeleri gizlice programsız görebilir miyim? İnstagram Storylere Gizlice Bakma gibi soruların cevaplarını bu yazımda cevaplıyacağım. (ETİKET)

İNSTAGRAM ?

Evet yazımıza geçelim, Size bir soru telefonu elimize aldığımızda ilk olarak hangi uygulamayı açıyoruz ? Bana kalırsa en çok ve en aktif kullandığım İnstagram’a giriyorum, çoğu kişilerde elbet ilk instagrama giriyordur. İnstagram artık her yaştan kullanıcılar tarafından kullanılıyor bazı insanlar instagram üzerinden para bile kazanıyor. Bu instagramı kullanırken arkadaşlarımızın hikayelerine bakıyoruz yada onlar bizim hikayelere bakıyor, ama şöyle bi durum var bazen baktığımız hikayelere gizlice bakmak istiyoruz ismimiz gözükmesin diye uğraşıyoruz, zor kısmı fake hesap açıp bakıyoruz ama fake hesabın isteğini kabul etmezse fake hesap bi işe yaramıyor, bir diğer yöntem ise istediğiniz kişinin hikayesine bakabiliyorsunuz aşagıda anlatıcam.

İnstagram Storylere Gizlice Bakma

İstediğiniz kişinin hikayesine yada gönderilerine bakabiliyorsunuz fake hesap ile ama hesap gizliyse istek gönderip arkadaş olmanız gerekir, buna gerek duymadan gizli hesaplara bakabileceğiniz bi internet sitesi var bu site sayesinde kimin hesabına bakmak istiyorsanız gizli yada değil rahatça bakabileceksiniz.

İnstagram Hesaplarını Gizlice Görmek

İnstagram Storylere Gizlice Bakma

Evet gelelim asıl konuya o kadar konuştum anlattım, şimdi ise nasıl yapılır hakkında konuşayım. İlk olarak verecek olduğum linke tıklayıp orada ki uygulamayı indirmeniz lazım, bu sayede istediğiniz kişinin hikayesine gönderilerine bakabilirsiniz ve paylaşabilirsiniz, Hesap gizliymiş göremiyorum yada istek attım kabul etmiyor diye bi durum yok artık vermiş olduğum uygulamayı indirip kurmanız gerek. Yapmanız gereken tek şey uygulamaya girip yeni bi instagram hesabı yani fake hesap açıp uygulamaya giriş yapın. Uygulamada, gizli hesapların hikayelerine bakmak için bu bölüme basın, bulmak istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın ve “Bul” hesaba tıklayın. Uygulama Linki için Tıkla

Artık aratmış olduğunuz kişinin hikayesine varsa gönderilerine bakabileceksiniz. Hesap ile giriş yapıcağınızda kendi instagram hesabınız ile giriş yapmak yerine, fake bir hesap açıp o hesapla giriş yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Daha fazla haberler için Tıklayın

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
2
 • İlker
  İlker
  ziyaretci
  3 ay önce

  Link nerede?

  Cevapla
  1
  • Recep Aydoğan
   Recep Aydoğan
   Konu Sahibi
   Admin Üye
   3 ay önce

   Yazı güncellenmiştir tekrar göz atabilirsiniz. İyi Günler

   Cevapla
   1