İphone 13 Android Özellikleri Olabilir

İphone 13 Android Özellikleri Olabilir

Teknoloji devlerinden birisi olan Apple ileriki aylarda yeni çıkaracak olduğu İphone 13 de Android Özellikleri Olabilir. 2021’in yeni iphoneları piyasaya çıkmasına ramak kala iphone 13 telefonunun özellikleri sızdırılmıştır. Bugüne kadar bir çok yenilikleriyle adını duyuran apple bir sonra ki özellikleri android cihazlarına benzedi.

Bir çok telefonların daha piyasaya çıkmadan özelliklerini öğrenmeyi başaran Max Weinbach. Yine bu kez yeni çıkacak olan iphone 13 telefonların bazı özelliklerini sızdırdı ve duyurdu. Ve bu sızdırılan özelliklerin bir çoğu İphone 13 de Android Özellikleri Olabilir. Ama bu özellik her iphone telefonlarında değil güncel yeni çıkacak olan bir sonraki telefonlarda. O telefonlarda iphone 13 ve iphone 12s cihazlardır.

İphone 13 de Parmak İzi Ekrana Gömülecekdir

İphone 13 de Android Özellikleri Olabilir

Apple’ın belki en büyük değişiklerinden birisi de parmak izi sensörünü ekrana gömecektir. Bu iphone 13 ve iphone 12s telefonlarda parmak izi sensörlerini ekrana gömecek ve büyük bir değişiklik yapacaktır. Bu parmak izi sensörleri büyük bir teknoloji alt yapısına bağlıdır. Çünkü bu büyük teknoloji küçük bir ses dalgalarıyla parmak izlerinin boyutlarını çıkarıyor. İleriki zamanlarda bu teknolojiyi kullanan telefonları piyasaya sürecektir. Bu özelliklerle beraber Android cihazlarda olan teknolojiyle aynı özelliklere sahip olacaktır. Apple bugüne kadar bir çok akıllı telefon üretti ve özellikleri diğer akıllı telefonlarda bile yoktu. Ama bu 2 özellik yeni çıkıcak olan telefonlarda yer alacak. Bir diğer android’e benzer özellik ise 120 HZ Ekrana sahip telefon.

120 HZ Ekrana Sahip Özellik

Bu 120 HZ ekran özelliği normal kullanıcılar için belki bir şey ifade etmeyebilir. Ama bu özellik en çok da telefondan oyun oynayanlar için çok iyi bir özellik olabilirdir. 120 HZ ekran İpad cihazlarda mevcut ama iphone telefonlarında hala mevcut değil. Bütün iphone telefonlarında 60 hz ekrana sahiptir. Sonra ki çıkacak olan iphone 13 telefonlarında 120 hz özellik iphone kullanıcılarını çok sevindirecektir. Şimdi siz diyebilirsiniz bu özellik nasıl android telefon özelliği olabilir diye hadi hep beraber o konuya geçelim. Son dönemlerde çıkan bütün android cihazlarda (xiaomi, samsung) 90-120 hz ekrana sahiptir. Dolasıyla iphone telefonlarına gelecek olan 120 hz ekran özelliği android telefonların bir çoğunda mevcuttur.

Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Uçakların Arkasından Çıkan Duman Nedir ?

Daha Fazlası İçin Web Sitemi Ziyaret et www.biteknopark.com

Yorum Yap