Tosuncuk EXXEN de Belgesel oldu.

Tosuncuk EXXEN de Belgesel oldu.

Exxen Türkiyede en büyük dolandırılıcığıyla ismini duyuran Tosuncuk yani Mehmet Aydın, Acun’un yeni platformu olan EXXEN’de 140journos isimli belgesel yapımcılar tarafından belgeseli yapıldı. Bu belgeselin konusu ise Türkiye’nin en büyük dolandırıcılık hikayesi olan Çiftlik Bank’ın kurucusu Mehmet Aydın’ın nasıl insanları dolandırdıgını anlatıyor. Dijital video üretici platformu olan exxen’de bu belgesel yer alıyor, 1 ocaktan itibariyle kullanıcıların eişimine açık olan exxen’e üçretli kayıt olarak bu çiftlik bank yada daha çok videoları izleyebilirsiniz.

EXXEN ?

1 Ocak itibariyle kullanıcıların kullanımına erişim sağlanan EXXEN, Youtube ve Netflix’e rakip olmaya çalışıyor bunu önümüzde ki aylardan görebiliriz. Kurucusu Türk televizyonunda ismini duyurmuş ve birçok reyting 1. sahibi olan Acun’ a aittir. Uygulamada EXXEN başta youtuberler ve çok tanınan ünlü isimleri uygulamada programlarda yer alıyor ve içerik üretiyorlar.

Exxen 1 Ocak itibariyle pek çok programları izlenmeye başlandı. Örnegin Ağır Mimar, Mesut Tomay ve Ali Biçim gibi youtubede ses getiren fenomenler var. Dediğimiz gibi Türkiye’deki kullanıcılarını dolandırıp yurtdışına kaçan Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın’ın belgeside, EXXEN’in yayınlamasından sonra kullanıcılara sunuldu.

Tosuncuk EXXEN'de Belgesel oldu.

Çiftlik Bank yani Mehmet Aydın’ın kullanıcılarını nasıl dolandırıgını ve nasıl yurt dışına kaçtıgını anlatan belgesel, Türkiyede pek çok ses getiren belgeselleriyle imza atan “140journes” adlı grup, Tosuncuk yani Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın’ın belgeselini ele aldılar ve şuan EXXEN’de yer alıyor.

Bu çiftlik bank ve daha birçok belgeselleri veya başta konuşanlar olmak üzere bir çok fenomenlerin videolarını izlemek istiyorsanız, google arama motoruna Exxen kayıt ol yazarak ilgili sayfaya yönlendirilirsiniz ve çıkan kayıt sayfasında üçretli kayıt oluşturduktan sonra gönül rahatlığıyla videoları izleyebilirsiniz, peki exxen’in kayıt üçreti ne kadar ? Öğrenmek için ilgili haberime tıklayıp öğrenebilirsiniz.

Daha fazla haberler için Tıkla.

Yorum Yap