Whatsapp’a Fotoğrafları Sansürleme Özelliği Geliyor

 Whatsapp’a Fotoğrafları Sansürleme Özelliği Geliyor

Whatsapp. Whatsapp’a bir yeni özellik daha geliyor oda whatsapptan atılan fotoğraflara sansürleme özelliği. Bu özellik daha deneme aşamasında olup gönderilen fotoğraflarda belli bir kısmı veya herhangi bir kısmı bulanıklaştırabiliyoruz.

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp özellik üzerine özellik çıkartmaya devam ediyor. Whatsapp‘a gelen bu özellik WABetaInfo tarafından keşfedilen bu özellik sayesinde sohbet ettiğimiz kişilere sansürlü şekilde fotoğraf atmamızı sağlayacaktır. Bu gelecek olan fotoğraf sansürleme özelliği henüz Whatsapp kullanıcılarına uygun değil bu güncelleme en yakın zamanda telefonlarımızda aktif olacaktır. whatsapp web ile de fotoğraf sansürleme yapılacabilecektir.

Whatsapp son zamanlarda özellik geliştirme veya özellik sunma gibi kullanıcı yararı olan etkinlikleri arttırmaya son gaz devam ediyor. Bu geliştirdiği özellikler son zamanlarda medya üzerinde etkili oluyor. Bu güncelleme ve özelliklerden sonra kullanıcılar artık daha kolay ve basit bir şekilde Whatsapp’ı kullanabiliyorlar.

Whatsapp’ın yeni gelecek özelliği:

Whatsapp'a Fotoğrafları Sansürleme Özelliği Geliyor
Whatsapp’a Fotoğrafları Sansürleme Özelliği Geliyor

Yeni gelen özelliğin kullanımı yukarıda görüldüğü gibi Ok ile gösterilen araçlar kısmında ki su damlasına benzeyen bulanıklaştırma iconu var, o araçlar kısmında ki su damlası iconu’na tıklayarak bulanıklaştırmak istediğimiz bölgeyi istediğimiz gibi sansürleyebiliyoruz. Eskiden bu özellik olmadan önce kullanıcılar sansürlemek istediği alanı araçlar kısmında ki kalem aracıyla istediği alanı sansürleyebiliyordu. Yada ekstradan başka bir uygulamaya ihtiyaç duyuluyordu.

Whatsapp yeni gelecek özellik hakkında ne zaman kullanıma sunacak henüz net bir tarih vermedi. İlerleyen günlerde o tarihle alakalı açıklamaları da sitemizde yayınlarız.

Bu haberimizi okudunuz mu ? WhatsApp’tan Dolandırıcıları Kızdıracak Özellik: Durumlarda Bağlantı Ön İzleme – Biteknopark

WhatsApp İndir

Google Play veya Appstore gibi mağazalardan arama kısmına WhatsApp yazarak uygulamayı telefonumuza indirmiş oluyoruz.

WhatsApp Web giriş

WhatsApp Web giriş ile telefonunuz yanınızda olmadan bile kullanım sunar. Bilgisayarınızdan arama kısmına Whatsapp Web yazarak açılan ekrandan QR kodu okutuyoruz ve bilgisayarımızdan aktif olarak WhatsApp kullanabiliyoruz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap